BURSA İNŞAATLIK KERESTE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN DOĞRU ADRES

İnşaatlık kereste ihtiyacınızda yerli ve ithal ürünleri uygun fiyatlar ile satın almak için bize ulaşın

İNŞAATLIK KERESTE HAKKINDA

Ahşap kullanımı yalnızca günümüzde değil aynı zamanda oldukça eski zamanlardan beri çeşitli işler için kullanılmakta. Sağlam yapısı, istenilen her türlü şekilde kullanılabilmesi adına kolaylıkla işlenmesi gibi birçok farklı sebepten ötürü insanlar artık ahşabı daha öncesinde olmadığı kadar farklı şekillerde kullanmaya devam ediyorlar. İnşaatlık kereste küçük ya da büyük fark etmeden her türlü inşaat için kullanılan kereste türüdür. Genel olarak inşaatlık keresteler ile iskelet ve beton atımı öncesinde hazırlanmakta olan kalıplar yapılmaktadır.

Bursa’da müşterilerimize talepleri doğrultusunda istedikleri ölçülerde inşaatlık kereste sunmaktayız.

Alınacak olan inşaatlık kerestelerin en büyük özelliklerinden bir diğer ise söküldükten sonra başka bir inşaatta da gönül rahatlığı ile kullanılabilmesidir. Doğrama için kullanılamayacak tarzdaki genç ağaçlardan elde edilecek olan keresteler, inşaatların ihtiyaç duyduğu ölçülerde özel olarak kesilerek hazırlanmaktadır.5×10 ,10×10 ve 12’lik 15’lik 20’lik tahta çeşitleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır ve kurutmaya ihtiyaç duyulmadan satılmakta olan bir kereste türüdür.

Bursa Küçük Sanayi 76. Blok No.60 ‘ta bulunan mağazamızı ziyaret ederek sizde inşaatlık kereste çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Hakkımızda

25 yıllık sektör tecrübesi ile ahşap uygulama, kereste satışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Sizde inşaatlık kereste, doğramalık kereste, lamine ahşap, lamine kiriş, silinmiş ağaç ürünleri gibi tüm orman ürünleri için bize ulaşabilirsiniz.