Ahşabın kullanımı her geçen gün ciddi oranda artış göstermektedir.Bursa Lambiri tahta modelleri ise özellikle de son dönemlerde birbirinden farklı uygulama alanları ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.Bursa Lambiri, başta çatı olmak üzere duvar ve bu tarz alanların kaplanmasını sağlamakta olan çeşitli şekillerde yan yana getirilerek oluşturulan kaplama malzemesidir.

 

Bursa lambiri imalat ve satışı
Bursa lambiri, bursa lambri, bursa ahşap döşeme

  

Çam ahşaptan üretilmekte olan lambri tahta, iç duvar ve tavanda vazgeçilmez kaplama ürünleri arasında kendine yer bulmaktadır. Lambri tahta modelleri kendi içinde pek çok farklı sınıfa ayrılmaktadır.

Ağacın sınıfının yükseltilmesi adına arlarında yer alan çürükler ve budaklar kesilip çıkartılır. Bursa’da 3 farklı kalite sınıfında lambri satışı gerçekleştirmekteyiz.Dönüşler ve duvar köşeleri için özel olarak süpürgelik ürünleri kullanılmaktadır. Çam ağacından üretilen ürünlerimiz özel bakım istememelerinin yanı sıra çok kolay şekilde temizlenir ve ısı veya nemden de etkilenmez.

Farklı boyutlarda hazırlanmış olan lambiri tahtanın birinci sınıfında kaynak, düşen ya da çürük budak bulunmaz. Bununla beraber çok az miktarda reçine bulunabilirken çürük ya da gömülü kabuk da yine yer almayacak şeyler arasında bulunmaktadır. İkinci sınıf lambri tahtalarda ise her metrede belirli sayılarda budak bulunabilir. Aynı zamanda ikinci sınıf olan budaklarda çatlak ve yeşillik oluşabilmektedir.

Ekstra sınıfı lambriler ise tamamen pürüzsüz yapıdadır. Özel olarak hazırlanmakta olan bu lambri tahtalar ile beraber evlerin ve iş yerlerinin istenilen her türlü alanı için müşterilerimizi istemiş oldukları doğal görüntüye kolaylıkla ulaştırmaktadır. En uygun Lambiri fiyatları için Bursa’da doğru adres Alfa Kereste.

 

Bursa lambri

BİZE ULAŞIN

0224 451 02 47

0542 527 52 16